Argeset geliştirdiği SetXRM Maya aşağıdaki özellikleri sayesinde yazılım projelerinizde rakiplerinden 3-4 kat daha kısa kısa sürede en karmaşık projelerinizi geliştirebilirsiniz. SetXRM Maya nın aşağıdaki özelliklerini kullanarak 2 günde projenizi geliştirebilirsiniz. Bu özellikler:

Sınırsız Modül geliştirme, sınırsız modül e bağlı 32 farklı tipte sınırsız alan tanımlama, istediğiniz ara yüzü sürükle bırak tanımlama imkânı vardır.  

İstediğiniz iş kurallarını uyarılar ile birlikte tanımlayabilirsiniz. Verileri ister tabloda ister CHART olarak görme imkânı vardır. Google ve Outlook ile takvim ve mail entegrasyonu. Aktif Directory ve diğer Kullanıcı yönetim sistemleri ile tam entegrasyon (SSO). Eski projeleri Script ile 1 dakikada kopyalama imkanı vardır. Türkiye de ve Dünyada yaygın kullanımda olan 12 farklı ERP ile hazır entegrasyon mevcuttur. Sistem tüm kayıt loğlarını tutabilir, görüntüleme ekranları dahi loglanabilir. Veri tabanına erişmeden toplu Update yapılabilir. Excelden içeri-dışarı toplu veri aktarımı yapılabilir.

Aynı sayfayı farklı kullanıcılar farklı dillerde kullanabilir (çoklu dil desteği). Aynı sayfayı farklı tasarımlar ile farklı kullanıcılar görebilir. Teklif satırlarında farklı satırlarda farklı döviz kurları kullanılabilir. İş kurallarına bağlı zaman tetikleyiciler ile istediğiniz bildirimleri alabilirsiniz. Delegasyon özelliği ile siz olmadığınız zaman sizin yerinize bakacak kişilere yetkileri devir edebilirsiniz. İş kuralları ile veri tabanlarına kayıt ekleyip güncelleyebilirsiniz.  Farklı kullanıcı grubuna farklı menüler ve farklı tema lar tanımlayabilirsiniz.