FORGOT YOUR DETAILS?

ARGESET 1996 yılında ticari yazılımların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, bu yazılımlara ait ek taleplerin uygulanması, özel projelerin uyarlanması ve danışmanlık destek ve taleplerinin karşılanması amacı ile kurulmuştur.

20 yıla yakın profesyonel yazılım uygulamaları deneyimi ile ARGESET, her zaman müşterilerinin teknoloji ve başarısını sağlayacak en iyi uygulamaları geliştirmiştir. Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektir.

Yenilikçi, verimlilik odaklı, zamana karşı yarışan ve takım ruhuyla çalışan ekibimiz, sizler için hep daha iyiyi hedeflemektedir. ARGESET müşterilerinin teknoloji ortağı olarak onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı daha profesyonel ve daha katma değerli hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir.

ARGESET'in hedefi; müşterilerinin gelir gider dengelerinde pozitif etkiyi yaratacak teknolojiyi hızlı bir şekilde uygulayarak yaygınlaştırmak, sürekliliğini sağlamak ve müşterilerinin kullanımına sunmak üzere faaliyet göstermektir.

ARGESET'in bilgi, tecrübe ve güvene dayalı sunduğu hizmetlerde, uluslararası kalite standartları ve sürekli bir kalite sisteminin uygulanması hedeflenmiş; “ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi” standardı esas alınmıştır.

ARGESET yazılım süreçlerinde, TS ISO/IEC 15504 SPICE (Software Process Improvement and Capability Determination-Yazılım Süreçleri İyileştirme ve Yetenek Belirleme) standardı kapsamında üretim yapmaktadır. Bu kapsamda SetCRM markası Türkiye'de bir ilk olmuştur.

Dünyadaki tüm teknolojik yenilikleri izleyip, bunları Türkiye'deki müşteri portföyüne üstün bir hizmet anlayışıyla yansıtmak ve Türk Mühendis ve Yazılımcıları ile dünya IT pazarında rekabet edebilecek ürün ve hizmetler üretmektir.

En güncel Bilgi Teknolojisi olanaklarını kullandırarak müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkilerle de en üst düzeyde Müşteri Memnuniyeti yaratmaktır.

İstatistik

15.000.000+

Yazılan Kod Satır Yazısı

500+

Tamamlanan Proje Sayısı

15.000+

Argeset Ürünlerini Kullanıcı Sayısı

5.500+

SetXRM Kullanıcı Sayısı
TOP